0 %

Okuma Paketi

Okuma Paketinin İçeriğinde Neler Var?


- Türkiye'nin en kapsamlı online YDS/YÖKDİL hazırlık kursu ydstime.com'dan satın alacağınız bu paket içeriğinde, YDS, e-YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarıya ulaşmak için sahip olmanız gereken en önemli beceri olan "Okuma" becerisini geliştirmek için farklı seviyelerde ve farklı türlerde hazırlanmış okuma çalışmaları yer almaktadır.


Paket içeriğinde yer alan okuma çalışmalarımız


Bu paketimizde;
- 30 temel, 50 ileri seviye olmak üzere 80 adet haber (Breaking News) çalışması
- YÖKDİL adayları için yeni hazırlamış olduğumuz her alana özgü (Sosyal Bil. / Fen Bil. / Sağlık Bil.) 50 (20 temel, 30 ileri seviye), toplamda 150 adet güncel haber (Breaking News) çalışması
- Intermediate (10), Upper-Intermediate (10) ve Advanced (10) olmak üzere 30 adet ileri düzey kelime ve okuma çalışması olan Empower Your Reading çalışması
- 40 farklı metin ve her metinden 10 ileri düzey kelimenin çalışıldığı bir başka ileri düzey kelime ve okuma çalışması olan 400 Essential Words for YDS çalışması
- 50 adet temel, 50 adet ileri düzey olmak üzere toplam 100 özgün paragraf (300 soruluk okuduğunu anlama testi)
- YÖKDİL öncesinde yapılan ÜDS'lerde çıkmış 30 Sosyal / 30 Fen / 30 Sağlık olmak üzere toplam 90 ileri düzey çıkmış paragraf (360 soru) anlatımı

- 2018 Nisan -2021 Nisan arasında yapılmış olan son 8 dönem YDS'de çıkmış olan toplam 40 paragraf (160 soru) anlatımı
- Son yıllarda sınavlarda sorulmaya başlanan "Parçaya en uygun başlığı bulma" sorularına hazırlık için bu soruları içeren 15 paragraf (60 soru) anlatımı
yer almaktadır.

Paket içeriğini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız durumunda toplamda 545 farklı metin okumuş, 970 okuduğunu anlama test sorusu çözmüş olacaksınız.

Örnek anlatımları izlemek için tıklayınız!
Bu Paket Kimler İçin?


- Bu paketimiz belli bir İngilizce altyapısı olan (A2-B1 düzeyinde) ve okuma becerisini geliştirmek isteyen tüm adaylar için uygun bir pakettir.

- YDS/YÖKDİL/YDT sınavlarına girecek olan ve okuduğunu anlamada, hızlı okuma yapmada ya da okuduğunu yorumlamada zorluk yaşayan adaylar için oldukça faydalı olacak bir paketimizdir.

- "Kelime bilgimi okuma becerimle birlikte artırmak/geliştirmek istiyorum..." diyenler için de oldukça faydalı olacak bir paketimizdir. Örnek derslerimizde de görebileceğiniz üzere yaptığımız tüm anlatımlarda önemli gördüğümüz kelimeleri eş/zıt anlamlılarıyla birlikte not ediyor, bunları da listeler şeklinde size sunuyoruz.

- Son olarak, bu paketimiz sınav kaygısı taşımayan ancak genel/akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen, daha hızlı ve doğru okuma ve çeviri yapmayı amaçlayanlar için de oldukça fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir paketimizdir.


Paket Fiyatı ve Kullanım Şartları Nelerdir?


- Paket kullanım süresi 180 gün'dür. Üyelik başlangıcından itibaren 6 ay boyunca paket içeriğinde yer alan 164 saatlik video dersten sınırsız şekilde (video izleme hakkı sınırı olmaksızın) faydalanabilirsiniz.

Paket kapsamında,
- Video anlatımların yapıldığı okuma çalışmalarının yer aldığı 352 sayfalık "Reading book for YDS, e-YDS" kitabımız*,
- Alana özgü Breaking News çalışmalarımızın yer aldığı her biri 56 sayfa olan 3 ayrı kitapçık ,
- Anlatımlar sırasında tutulan kelime listeleri 56 ve 40 sayfalık 2 dergi şeklinde
tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

* Paket içeriğine yeni eklenmiş olan çalışmalar ve kelime listeleri gönderilecek kaynaklar içerisinde yer almamaktadır. İlgili içeriklere sistem üzerinden .pdf olarak erişebileceksiniz.

- Paket fiyatımız KDV dahil 500 TL'dir.

- Ödemenizi ister banka havale/EFT yöntemi ile isterseniz de World/Bonus/Maximum/Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farkı olmadan 2-6 ay taksit imkanından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sonuç?


Eğer şu ana kadar okuduklarınız aklınıza yattı ve Okuma Paketi'mizin sizin için uygun bir paket olduğuna karar verdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Hemen "Satın Al" butonunu tıklayın ve vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın!